| |
Super User tarafından yazıldı.
Kategori: /

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Mahallemi.net, Tarihi araştırmaları ve Bilimsel bilgileri aktarmada öncü,Mahallemi kültüründe önemli yer tutan eğitici ve öğretici konuları ve çalışmaları günümüz teknolojilerini kullanarak toplum hizmetine sunmayı misyon edinmiştir.

Özellikle tarım ve turizm alanında lokomotif konumda bulunan ve köklü bir tarihe ve geçmişe sahip olan Mardin ili ve ilçelerinde, belde ve köylerinde; Tarihi-kültür-sanat,sosyal,ekonomik ve gündelik hayattan olayları ve gelişmeleri aktarmak ve yöre halkının dileklerini ve taleplerini dile getirmektir amacımız..

Mardin Arapları ve Mahallemiler Tarihi ve Mardin Arapçası ve Mahallemi(qıltu) Lehçesi konusunda çok önemli bir kaynak oluşturduk.Bu kaynağın içinde Akademik araştırmalara,Bilimsel çalışmalara ve Büyüklerimizden öğrendiğimiz konulara yer verdik.Bu kaynağı hizmetinize sunmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isteriz.Bu kaynağa: www.mahallemi.net  ve www.mahallemi.com internet adreslerinden ulaşabilir ve sevdiklerinize bu kaynağı önerebilirsiniz.

Kusursuz hizmet için her türlü eleştiriyi ve çalışmayı değerlendiren ve takipçilerinden gelecek her türlü istek ve öneriyi yakından takip eden web sitemize dilediğiniz vakit çalışmalarınızı,öneri,dilek ve isteklerinizi ulaştırabilirsiniz.

Teşekkür:

Bu kaynağın oluşumunda katkıları bulunan başta Dç.Bahaeddin Budak,Mahsum Altun,Mehmet Gelen,Riyad Özmen ve desteklerini esirgemeyen ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sevgi ve Saygılarımla

Mehmet Altun

Mahallemi.net ve Mahallemi FM Kurucusu.

Comments powered by CComment