Arapça tabela düşmanlığına karşıyız! Memleketin her tarafında İngilizce ve envai çeşit yabancı tabelalar dururken niye sadece Arapça tabelalar gözünüze batıyor? Nedir bu Arapça düşmanlığınız? Kitabımız, Kur'anımız Rabbimiz tarafından Arapça indirilmişken, Peygamber efendimiz Yüce Dinimiz İslamı Arapça ile tebliğ etmişken, bütün şanlı Tarihimiz Arapça ile yazılmışken, daha yüz yıl öncesine kadar Atalarımız Arapça konuşup, Arapça yazarken siz hangi hakla bu kutsal değerleri çiğneyip Arapça olan tabelaları kaldırırsınız? Uyarıyoruz! Daha bir yıl öncesine kadar Adana ve Hatay illerimizde bulunan bazı Arapça tabelaların kaldırılmasına şahit olmuştuk. Bunlara karşı gereken tepkiyi sosyal medya hesaplarımızdan yapmıştık. Yine aynı mesele İstanbul'da bulunan bazı belediyeler tarafından hortlatılmaya çalışılıyor. Kim olursa olsun, hangi partiden olursa olsun yapılan bu düşmanlığa karşıyız! Tarihimize ve ortak değerlerimize zarar vermekten başka bir amacı bulunmayan bu uygulamaların bir an önce son bulmasını arzu ediyoruz. Mahalleminet Yorum yaz (0 Yorumlar)
24 Haziran seçimlerinin galibi Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan’ı tebrik ediyor, sonuçların milletimiz ve ümmetimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz. mahallemi.net yönetimi Yorum yaz (0 Yorumlar)
Terör kardeşliği! Malumunuz 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri geride kaldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu seçimlerin galibi oldu. Cumhurbaşkanımızı tebrik eder, seçimlerin milletimiz ve ümmetimiz adına hayırlı olmasını dileriz. Bu dileklerden sonra Türkiye'deki muhalefetin bu seçimlerde nasıl bir politika izlediğini yazmaya çalışacağız. İzleyenler bilir! Yüzüklerin efendisi filminde "Yüzük kardeşliği" diye bir bölüm vardı. Envai çeşit yaratıklar bir yüzük için kardeş olmuşlardı. Mücadeleleri takdire şayandı... 24 Haziran seçimleri de bazı partiler ve örgütler arasında bir kardeşliğe sahne oldu. Bir araya gelmesi zor gözüken Chp, Feto, Hdp ve PKK kendi aralarında bu seçimde Terör kardeşliği kurdular. Bu terör kardeşliğinde hepsi birbirine destek oldu. FETOCU'lar APOCU'lar için, PKK'lılar Muharrem İnce için, CHP'liler HDP için mücadele ettiler. Şehit ailelerinin yüzüne bile bakmayanlar teröristleri cezaevlerinde ziyaret etmekten geri durmadılar. Kandilin söylemleriyle bunların söylemleri bir oldu. Seçimlerde, 6000 Fetocunun yattığı Silivri cezaevinden HDP-PKK' ya 4500 oy çıktı. CHP'nin önde olduğu bazı mega kentlerden HDP-PKK'ya %20'lere varan oylar Çıktı. Bu terör kardeşliğinin en önemli hedeflerinden bir tanesi HDP-PKK'yı meclise sokmaktı, Başardılar! Ama en büyük emellerine ulaşamadılar. Ulaşamayacaklar! Bize anormal gelen her şeyi yapmaktan geri durmadılar. Aslında Anormallik bizde. Bizim onların bir araya gelemeyeceği konusundaki düşüncemiz anormal! Çünkü bu terör kardeşliğinin özü zihniyet kardeşliğine dayanıyor. Kemalizm, Apoizm ve Fetoizm aslında zihniyet olarak kardeşler. Halkı kullanarak Emperyalist sistemlere hizmet ederler. Bunun için hiç bir değer tanımazlar. Yeri geldiğinde kendi menfaatleri için her türlü hainliğin içinde yer alırlar; Bahse konu olan Terör kardeşliği gibi, 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi... Ama bu toprakların mayasına uymayan hiç bir oluşum başarılı olmamıştır, olamazda! Bunların panzehiri İmanlı ve şuurlu nesillerdir. 15 Temmuz Ruhudur. Bu imanlı panzehir her zaman ve her yerde bu hain zihniyetlere karşı galip gelmektedir.15 Temmuz, Afrin ve 24 Haziran Zaferlerinde olduğu gibi..(Şehitlerimize Rahmet, gazilerimize selam olsun). Bizlerde bu ruh olduğu sürece bu hainlerin her türlü tuzağı boşa gidecek, yaşadığımız zaferlere rağmen okçular tepesini terketmezsek Yüce Allah bizlere yeni zaferler yaşatacaktır.. Selam ve hürmetler. Mehmet Altun Yorum yaz (1 Yorum)